football

volleyball

basketball

esports

race

tennis

18 Jul Thursday

19 Jul Today

20 Jul Saturday

21 Jul Sunday

22 Jul Monday

Europa League
Europa League

Europa League

Europa Conference League
Europa Conference League

Europa Conference League

U19 Đông Nam Á
U19 Đông Nam Á

U19 Đông Nam Á

Argentine Division 1
Argentine Division 1

Argentine Division 1

Canadian Soccer League
Canadian Soccer League

Canadian Soccer League

Venezuela Primera Division
Venezuela Primera Division

Venezuela Primera Division

Euro U19
Euro U19

Euro U19

Giao hữu quốc tế
Giao hữu quốc tế

Giao hữu quốc tế

Bulgarian First League
Bulgarian First League

Bulgarian First League

International Club Friendly
International Club Friendly

International Club Friendly

FT
Trencin
1
Galatasaray
4
FT
Panathinaikos
1
Maccabi Netanya
0
13:00
AFC Ajax
Olympiakos Piraeus
16:00
Otrokovice
Unie Hlubina
16:30
Traiskirchen
SV Horn
10:00
Maritimo
Al-Nassr(KSA)
13:00
Al-Wakra
Al-Jazira(UAE)
16:00
Preuben Munster
Heracles Almelo
FT
Sporting Braga
2
Rayo Vallecano
2
08:30
Nice
Leganes
15:00
Sligo Rovers
Everton
15:30
WSG Swarovski Tirol
Lyon
16:00
Orleans US 45
AJ Auxerre
FT
Omonia Nicosia FC
1
AEK Athens
1
FT
FC Cartagena
2
Bournemouth AFC U21
0
Exmouth Town
Exeter City
09:00
Derby County
Stockport County
FT
Crewe United
1
Ballymena United
3
10:00
FK Neptunas Klaipeda
Hapoel Hadera
11:00
Crystal Palace
Charlton Athletic
11:00
Reading
Millwall
12:00
Borussia Dortmund (Youth)
Eintracht Frankfurt (Youth)
13:00
RB Leipzig (w)
Pogon Szczecin (w)
13:30
Sparta Rotterdam
Roda JC
14:00
Leoben
Sturm Graz (Youth)
14:00
UCSA
Dinamo KyivU21
14:30
Energie Cottbus
Zwickau FC
FT
HSK Zrinjski Mostar
1
FK Zeljeznicar
0
FT
SC Vahr Blockdiek
2
TuS Schwachhausen
4
FT
Leicester Road
3
Barwell
2
FT
Lye Town
2
Stourbridge
1
FT
Fenerbahce
5
Hull City
1
15:00
SKU Amstetten
LASK (Youth)
15:30
Salernitana
Volos NFC
16:00
Grazer AK
Floridsdorfer AC
16:00
Bronshoj
Vanlose
16:00
SC Imst
Slaven Koprivnica
16:00
FC Koln
Sint-Truidense
FT
Bonn Endenich 1908
7
VfL Rheinbach
0
Hapoel Kfar Saba
0
Ironi Nir Ramat HaSharon
0
FT
Ramhlun North FC
0
Gateshead
2
FT
Glenavon Lurgan
1
Ards FC
1
FT
VCD Athletic
2
Cray Wanderers
1
BDF XI
1
Supersport United
2
11:00
Schalke 04
FC Utrecht
15:00
Concarneau
Guingamp
15:00
FSV Mainz 05 (Youth)
Bahlinger
15:00
Sturm Graz (Youth)
Al Duhail
15:30
Sokol Lanzho
Blansko
16:00
Sevojno Uzice
Banni Yas
16:00
Rodez Aveyron
Grenoble
16:00
Sportfreunde Lotte
Oldenburg
16:00
Greuther Furth
St. Pauli
16:00
SR Donaufeld Wien
SV Stripfing Weiden
16:00
Grun Weiss Piesteritz
SG Union Sandersdorf
16:00
SV Ried
Debrecin VSC
16:30
VfB Hohenems
Austria Lustenau
16:30
First Wien 1894
TSV 1860 Munchen
16:30
Hallescher FC
FC Lokomotive Leipzig
16:30
Hibernians FC
Mosta FC
16:30
SC Retz
Wiener Viktoria
09:00
Garbarnia Krakow
Sandecja Nowy Sacz
16:30
AL Najaf
Zakho
16:30
Al Zawraa
Duhok
16:00
FC Magna Wiener Neustadt
Al Hilal
15:00
Sport Podbrezova
Tatran Presov
CSM Slatina
CS Viitorul Daesti
Dinamo Brest
0
Neman Grodno
0
08:00
Albacete
Yeclano Deportivo
10:00
SC Heerenveen
PEC Zwolle
13:00
Aalesund FK
Kristiansund BK
15:00
Unia Swarzedz
Miedz Legnica II
15:00
Obolon Kiev
Chayka Petropavlovsk Borshchagovka
15:00
FC Bukovyna chernivtsi
Skala 1911 Stryi
15:00
MFK Ruzomberok (w)
SKF Zilina (w)
15:00
BATE Borisov
FC Istiklol Dushanbe
15:30
Zorya
NK Lokomotiva Zagreb
16:00
Piast Zmigrod
Gawin Sleza Wroclaw
16:30
Naxxar Lions
Sliema Wanderers FC
14:00
Lokomotiv Tashkent
Al Kuwait SC
15:00
ACS Dumbravita
Olimpia Satu Mare
16:00
Chernomorets Odessa
FK Yarud Mariupol
16:00
FC Sozopol
Chernomorets Burgas
12:00
NK Tomislav
Posusje
16:00
HNK Vukovar 91
Pecsi MFC
Kafr Qasim
Hapoel Petah Tikva
CSM Slatina
CS Viitorul Daesti
Kafr Qasim
Hapoel Petah Tikva
15:00
Unia Swarzedz
Miedz Legnica II
15:00
Obolon Kiev
Chayka Petropavlovsk Borshchagovka
15:00
MFK Ruzomberok (w)
SKF Zilina (w)
15:00
BATE Borisov
FC Istiklol Dushanbe
15:30
Zorya
NK Lokomotiva Zagreb
16:00
Piast Zmigrod
Gawin Sleza Wroclaw
16:30
Naxxar Lions
Sliema Wanderers FC
12:00
NK Tomislav
Posusje
16:00
HNK Vukovar 91
Pecsi MFC
FT
Sporting Braga
2
Rayo Vallecano
2
Dinamo Brest
0
Neman Grodno
0
13:00
AFC Ajax
Olympiakos Piraeus
16:00
FC Magna Wiener Neustadt
Al Hilal
15:00
Sport Podbrezova
Tatran Presov
10:00
SC Heerenveen
PEC Zwolle
08:00
Albacete
Yeclano Deportivo
13:00
Aalesund FK
Kristiansund BK
15:00
FC Bukovyna chernivtsi
Skala 1911 Stryi
14:00
Lokomotiv Tashkent
Al Kuwait SC
15:00
ACS Dumbravita
Olimpia Satu Mare
16:00
Chernomorets Odessa
FK Yarud Mariupol
16:00
FC Sozopol
Chernomorets Burgas
Latvia Virsliga
Latvia Virsliga

Latvia Virsliga